Mikulás Kupa - Uszodai Kajak Bajnokság

Mikulás Kupa minden évben

idén a szérűskerti uszodában 21.00-23.00

2011. December 9-én síkvízi, vadvízi kajakosok, raftosok illetve kajak-pólósok mérték össze tudásukat a leányfalui termálfürdő 50m-es versenymedencéjében.

Sprint és technikai versenyszámokban egyaránt hatalmas verseny volt előfutamokkal és döntőkkel. A következő versenyszámokban hírdettünk győzteseket

- 50m Sprint a rajtkőről indulva (lásd videó)

- 100m Sprint (50m előre, 50m hátra)

- 50m oldalazás

- Fun sprint 100m (technikailag igen nagy kihívás  volt, a résztvevők fele nem is tudta teljesíteni)

- eszkimóforduló verseny (1 perc alatt ki mennyit tud lapáttal illetve lapát nélkül)

- Freestyle Kayak verseny

- 4x50m sprint váltó

- Raft head to head 100m fordulóval

Az összetett versenyt végül holtversenyben Prekel Dániel és Tóth Sebestyén nyerték a végletekig zajló küzdelemmel. 3. helyen pedig a legjobb női versenyző végzett: Egedy Nóra. Sokan nyertek csokit, Mikulást, Karácsonyfadíszt illetve ingyen uszoda-belépőket.

Köszönjük mindenkinek a résztvételt, jó buli volt. Találkozunk jövőre!